Play-off 2007 - 2. čtvrtfinále Pardubice - Znojmo (6.3.2007)

Pokud máš rozlišení monitoru 1024x768 a nižší, stiskni F11, u IE případně ještě "automaticky schovávat" horní lištu. Červená ikonka v navigaci u fotek je slide show.
Ovládání buď navigací nebo šipkami klávesnice, případně kliknutím na fotku - vpravo "dále", vlevo "zpět", uprostřed "návrat na náhledy".
 ve Dvoře Králové přesedáme do Alanova vozu  nálada je optimistická  Klárka v  na cestě do Pardubic  Alan může řídit vždycky jen NA hokej, zpátky už ne  před stadionem  společná fota  já nespím, to jen tak vypadá  buzničky  v bufetu na stojáka jedno před zápasem  fanouš  usměvavý fanouš  zápas už začal, rychle to polknout a mazat do areny  aááá, to je studenéééé  reklamní pauza  uklízečky  s plnou pusou se nemá mluvit, Jencku  pivo a párek - přestávkový program  fanynka Jana  a ještě jednou Jana, brada a kelímek  rozbor dosavadního průběhu zápasu  po vhazování - Jirka Dopita už ve znojemském dresu, na straně druhé Rolínek a Sýkora, dnes hrající v Rusku a Švýcarsku  napětí patrné  zaostřeno o kousek dále  Klárka  někdo předem mnou :-)  s č. 11 Jan Čaloun, t.č. zpět v Ústí n.L., s č. 7 David Havíř, který do Pardubic přišel právě ze Znojma, kde hrál 6 let  vítězný pardubický hrozen a nezbytné perníčky  typický zápas play-off, první gól padnul ve 3. třetině a druhý do prázdné brány  frenetický potlesk obecenstva  v sérii se Znojmem vedou Pce 2:0 (pak vyhrají ještě jednou, ale potom 3x prohrají, aby v 7. zápase vyhrály a postoupily)  setmělá ČEZ Arena  Klára kouká na děkovačku  Pce pak v semifinále vyřadily České Budějovice 4:1, ale pak ve finále podlehly 2:4 Spartě (blé)  odchod  a už zase lemtají pivo  Klárka balí  čekáme, zřejmě na rozptýlení dopravní zácpy  zpátky řídí, jak jinak, Jana  na dvoře ve Dvoře - Zdeněk

Vzpomínka na jednu z cest na pardubický hokej.